Internet

Logo aerostrada

W zakresie dostawców internetowych ciekawą alternatywę dla naszego "providera narodowego" stanowi oferta firmy aero.net.pl.

Operator dostarcza usługi multimedialne świadczone przy wykorzystaniu INTERNETOWEJ SIECI RADIOWEJ. Dzięki temu, że w Mieczewie znajduje się węzeł przekaźnikowy providera, jakość połączenia w większość lokalizacji jest znakomita.

Oferta jest jest zróżnicowana i zależy od potrzeb użytkowników. Do wyboru mamy kilka pakietów zależnych od prędkości, czasu umowy i usług dodatkowych. Dostawca podzielił ofertę na dedykowaną klientom indywidualnym i firmom.

W celu uruchomienia usługi należy skontaktować się z biurem obsługi klienta (tel. 61 624 16 16; e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Standardowo procedura polega na sprawdzeniu dostępności usługi w miejscu lokalizacji klienta, złożeniu zlecenia, po ok. 1-2 tygodni pojawi się u Państwa instalator z urządzeniami niezbędnymi do uruchomienia usługi oraz z umową. Terminal abonenta zakończony jest wyjściem sieciowym RJ-45, do którego możemy podłączyć bezpośrednio komputer (o ile komputer posiada kartę sieciową) lub router wi-fi, który umożliwi bezprzewodowe korzystanie z internetu w całym domu lub mieszkaniu.