Wszystkie ulice Mieczewa

Pewnego popołudnia postanowiłem sfotografować wszystkie ulice Mieczewa. Co pewien czas pojawia się zabłąkany kurier/listonosz lub po prostu mieszkaniec Mieczewa, który zapytuje o ulicę mojej wsi, a ja niestety nie potrafię pomóc.

Kiedyś wszystko było prostsze. Jeszcze około piętnaście lat temu, w Mieczewie istniały cztery ulice. Szeroka, Kamionecka, Rogalińska i Podgórna. Liczba ludności wtedy wynosiła trochę ponad trzysta, obecnie prawie pięćset. Wieś rozrosła się i przyszedł czas, żeby uaktualnić swoją wiedzę.

Policzyłem, że aktualnie Mieczewo liczy dwadzieścia dwie (dwadzieścia trzy) ulice. Postanowiłem wszystkim zrobić zdjęcia. Cała wyprawa zajęła trochę ponad dwie godziny, w trakcie której przeszedłem prawie 8,5 km.

Plan spaceru poniżej

Niedawno pozyskałem aktualną mapę Mieczewa (2013 rok), na której znajdują się wszystkie ulice wsi.

 

Ulice dodane są w kolejności alfabetycznej. Robiłem dwa lub trzy zdjęcia. Jeśli uważasz, że fotografie twojej ulicy są nieatrakcyjne, to zapraszam do udziału. Wyślij zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jaśnik

Kamionecka

Kasztanowa

Kwiatowa

Letnia

Lipowa

Łąkowa (też w innym terminie, bo nie mogłem jej znaleźć)

 

Modrzewiowa

Ogrodowa

Osada (niestety nie zmieściła się na mapie - znajduje się na zachodnich krańcach Mieczewa - zdjęcia zrobione dzień później)

  

 Podgórna

Pogodna

 Poziomkowa

Promienista

Przy Lesie

Rogalińska

Słoneczna

Szeroka

Świerkowa

Tęczowa

Wichrowa

Wierzbowa

Wiosenna

 

  • Brak komentarzy